Hoolduskeskus sündis vajadusest

Tänu sellele on meie tarkvara kõige mitmekülgsem ja kasutajasõbralikum Eestis.
Mis meid innustab

Me oleme hingelt mehaanikud!

Meile meeldib kui masinad on korras, tööriistad õige koha peal ning mootorist on kõik optimaalselt välja pigistatud. Sama suhtumisega läheneme ka Hoolduskeskuse arendamisele. 

Loome võimalusi juurde

Meie eesmärk on pidevalt areneda ja kasutada järjest ära kõik innovaatilised ja mõistlikud võimalused, mida tehnoloogia areng meile pakub.

Lihtsus

Uus tehnoloogia on keeruline, Hoolduskeskus mitte. Meie eesmärk on hoida asjad lihtsa ja kasutajasõbralikuna.

Meie lugu

Kuidas see kõik alguse sai?

2009. aastal väsis Hoolduskeskuse asutaja vihikute ja mälu järgi töökoja tegemiste organiseerimisest. Nii oli keeruline efektiivselt töötada. Midagi tuli ette võtta.

Selgus, et lahendus ei olegi nii lihtne, sest autotöökojale mõeldud tarkvara, mis suudaks ära lahendada kõik töökoja haldusvajadused, ei olnud olemas.

Lõpuks sündis idee, mis ei olnud küll niivõrd uus ja maailmamuutev, kuid paljude Eesti töökodade maailma muutis see kindlasti ja igaveseks. Aeg oli küps, et luua tarkvara, mille sisendiks olid oma töö vajadused.

Vaikselt hakkasime pihta ja lõime töökoja toimimiseks hädavajaliku. Hoolduskeskus ei ole start-up ning arendusse ei kaasatud ingelinvestorite miljoneid, vaid hakkasime oma vahenditega süsteemi edasi arendama. Nii oleme teinud üle kümne aasta – parandades vigu, lihtsustades kasutajakogemust ning luues võimalusi, mida kiirelt arenev IT valdkond pakub.

Hoolduskeskuse arendusse kaasasime tipptasemel programmeerijaid, konsultantehooldusnõunikke, raamatupidajaid, meeletult hindamatut kogemust ning meie ja kasutajate edasiviivaid ideid.

2022. aasta suveks olime Hoolduskeskusega nii kaugel, et soovisime seda jagada kogu ülejäänud Eesti töökodadega. Oleme 100% kindlad, et meil on valminud tarkvara, mis muudab autotöökoja haldamise oluliselt lihtsamaks ning aitab kokku hoida meeletult aega ja raha.

Kristo Post

Hoolduskeskuse looja

Olen alates 2008. aastast juhtinud autoremondi töökoda Pärnus. Hoolduskeskuse loomiseks andis tõuke sobivate halduslahenduste puudumine. 

Tundub mõistlik? Saame kokku!