Hoolduskeskus sündis vajadusest

Tänu sellele on meie tarkvara kõige mitmekülgsem ja kasutajasõbralikum Eestis.

Hoolduskeskus sündis vajadusest

Tänu sellele on meie tarkvara kõige mitmekülgsem ja kasutajasõbralikum Eestis.
Mis meid innustab

Me oleme hingelt mehaanikud!

Meile meeldib kui masinad on korras, tööriistad õige koha peal ning mootorist on kõik optimaalselt välja pigistatud. Sama suhtumisega läheneme ka Hoolduskeskuse arendamisele. 

Loome võimalusi juurde

Meie eesmärk on pidevalt areneda ja kasutada järjest ära kõik innovaatilised ja mõistlikud võimalused, mida tehnoloogia areng meile pakub.

Lihtsus

Uus tehnoloogia on keeruline, Hoolduskeskus mitte. Meie eesmärk on hoida asjad lihtsa ja kasutajasõbralikuna.

KRISTO lugu

Kuidas see kõik alguse sai?

2009. aastal väsisin vihikute ja mälu järgi töökoja tegemiste organiseerimisest. Nii oli keeruline efektiivselt töötada. Midagi tuli ette võtta.

Selgus, et lahendus ei olegi nii lihtne, sest autotöökojale mõeldud tarkvara, mis suudaks ära lahendada kõik minu töökoja haldusvajadused, ei olnud olemas.

Lõpuks sündis idee, mis ei olnud küll niivõrd uus ja maailmamuutev, kuid paljude Eesti töökodade maailma muutis see kindlasti ja igaveseks. Aeg oli küps, et luua tarkvara, mille sisendiks olid oma töö vajadused.

Vaikselt hakkasin pihta, otsisin programmeerijad ja lõin töökoja haldamiseks hädavajaliku. Leidsin esimesed kliendid, kes panustasid oma ideedega tarkvara arendusse ja on nüüdseks Hoolduskeskuse pikaajalised kasutajad.

Hoolduskeskus ei ole start-up ning arendusse ei ole investeeritud ingelinvestorite miljoneid, vaid hakkasin oma vahenditega süsteemi edasi arendama. Nii olen teinud üle kümne aasta – parandades vigu, lihtsustades kasutajakogemust ning luues võimalusi, mida kiirelt arenev IT valdkond pakub.

Hoolduskeskuse uue versiooni arendusse kaasasin juba tipptasemel programmeerijaid, konsultantehooldusnõunikke, raamatupidajaid, meeletult hindamatut kogemust ning minu ja kasutajate edasiviivaid ideid.

2022. aasta suveks jõudsin nii kaugele, et olin valmis uut Hoolduskeskust ülejäänud Eesti töökodadega jagama. Olen 100% kindel, et mul on valminud tarkvara, mis muudab autotöökoja haldamise oluliselt lihtsamaks ning aitab kokku hoida meeletult aega ja raha.

Kristo Post

Hoolduskeskuse eestvedaja

Olen üle 15 aasta juhtinud autoremondi töökoda Pärnus. Hoolduskeskuse loomiseks andis tõuke sobivate halduslahenduste puudumine. 

kõike üksi ei jõua

Meil on vahvad koostööpartnerid

Üksi saab liikuda kiiresti, kuid koos jõuab kaugemale. Hoolduskeskuse arengusse annavad oma panuse hoolikalt valitud professionaalid. 

Arendustiim

Meie tarkvara arendab vilunud meeskond, kes on samas sektoris erinevaid süsteeme loonud.

WOW Digital

Meediamaastikul aitavad orienteeruda kogenud digiturunduse võlurid.

Tundub mõistlik? Saame kokku!